SCRUM®

Agile navždy změnil přístupy k řízení projektů. Ukážeme vám, jak jednoduché a zároveň účinné jsou techniky a nástroje agilního přístupu k řízení projektů s pomocí SCRUM. Jak zefektivnit procesy, snížit náklady, nebo zkrátit realizaci projektu. A zůstat flexibilní. SCRUM je agilní framework ideální pro development týmy, které pracují v komplexních projektech, jako je vývoj software. Pokud chcete agile napříč organizací, nenechte si uniknout AgileSHIFT™.

Úvod do SCRUM

Manažerské Intro do principů a benefitů agilního řízení projektů s metodikou SCRUM

Pokud pracujete (chcete pracovat) v agilním prostředí, nebo vaše společnost usiluje o co nejrychlejší nastartování projektů, SCRUM je skvělý způsob, jak začít v projektech s agile technikami.

Základy Scrum

Toto je váš první krok k vaší cestě a transformaci do agilního stylu řízení

Zodpovídáte za vývoj produktů, aplikací, či se jinak podílíte na agilních projektech? Pak je Scrum Foundation ideální volbou. Oproti tomu program Challenge of Egypt je interaktivní simulace, která vám v kontextu budování pyramid ukáže agilní principy v praxi.

Scrum.org kurzy

Získejte znalosti a dovednosti od spoluautora metodiky v prémiových kurzech.

Scrum.org kurzy se oproti ostatním zaměřují zejména na posilování profesních schopností, které jsou klíčové pro dodávky komplexních produktů a řízení všeho, co děláme. Realizováno ve spolupráci se Scrum.cz

Scrum role

★ Odborné znalosti a vyšší profesionalita výrazně posílí vývoj produktů a služeb ★

Pokud už používáte procesní / waterfall metodiku pro řízení a správu projektů, možná jste se už dostali do situace, kdy některé aspekty bylo vhodnější řešit agilním přístupem. Přínosy metodiky SCRUM spočívá v tom, že ji můžete využít k posílení stávajícího systému řízení projektů tak, že postupně začleníte klíčové techniky podle potřeby a vašich vlastních priorit.

Aktuality ze světa agile

Agilní transformace má svůj standard: AgileSHIFT by Axelos

Agilní transformace má svůj standard: AgileSHIFT by Axelos

Agilní transformace vyžaduje komplexnější metodiku, než jsou principy SCRUM, Kanban a další. AgileSHIFT od Axelos je odpovědí na požadavek agilního řízení napříč organizací. Nejenom v IT.

Zobrazit celý článek

Interview o PRINCE2 Agile<span class='sup sup--tm'>™</span> (1/2)

Interview o PRINCE2 Agile (1/2)

Proč se autoři SCRUM přepnuli na PRINCE2 a zapojili do vývoje nového programu? Na otázky odpovídá Keith Richards, hlavní architekt PRINCE2 Agile

Zobrazit celý článek

Interview o PRINCE2 Agile<span class='sup sup--tm'>™</span> (2/2)

Interview o PRINCE2 Agile (2/2)

V 2. části rozhovoru o tom, že Agile ≠ SCRUM se zaměříme na benefity nejvyspělejší agilní metodiky PRINCE2 Agile!

Zobrazit celý článek

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?