Hacking

Jediný bič na hackery je naučit se myslet jako hacker. Představujeme to nejlepší z kurzů na kybernetickou bezpečnost pro ty, kteří chtějí vyčnívat nad ostatními. Seznámíte se s technikami, principy a nástroji, které se používají při penetračních testech a testování zranitelnosti sítě. Naučíme vás prevenci před útoky na síť, SQL, hackování mobilních aplikací, webových serverů, malware atd..

Základní kurz

Získejte manažerský přehled o hackingu, skenování, útocích a zranitelnostech

Úvodní manažerský kurz určený především pro všechny zájemce o ethical hacking, ale i role, jejichž doménou není kybernetická bezpečnost: projektové manažery, enterprise architekty, manažery zodpovědné za řízení IT. Cílem tohoto kurzu je osvěta kybernetických útoků.

EC Council

Certified Ethical Hacker | EC-Council

Porazit hackera znamená myslet jako hacker

Ponořte se do života skutečného Hackera a odneste si to nejlepší. Náš přístup je zcela odlišný. Založený na praktickém přístupu k osvojení si etického hackování. Pouze 10% teorie a 90% praxe. Zažijete zcela jiný způsob získání znalostí, než jste kdy absolvovali. Naučíme vás budovat bezpečnost podle skutečných priorit, tedy zranitelností. Budete hackovat, skenovat, testovat systémy fiktivní firmy. Získané znalosti tak využijete k zabezpečení vlastních systémů. Tento kurz se zařadil do TOP 10 klíčových dovedností pro IT Security. Etický Hacking je moderní způsob jak dosáhnout optimální informační a kybernetické bezpečnosti.

Advanced

ECSA

Graduate Certificate in Incident Management and Business Continuity

Expert

Licensed Penetration Tester

Master of Science in Cyber Security

Workshopy

Praktické workshopy pro etické hackery, auditory a bezpečnostní profesionály.

 

Hacking & Security blog

11+1 nejlépe placených certifikací

11+1 nejlépe placených certifikací

Certifikace mají jistou a rychlou návratnost vstupní investice. Ať už v podobě kariérního růstu, nebo zajímavější pracovní náplní, která je také lépe placena.

Zobrazit celý článek

GDPR Audit Tool

GDPR Audit Tool

Připravte se na nové nařízení o ochraně osobních údajů, které vstoupí v platnost 25. května 2018 s Auditním nástrojem, který vyvinul certifikační orgán TAYLLORCOX. Nástroj je zatím dostupný zdarma!

Zobrazit celý článek

Dotace POVEZ II se znovu otevírá 1.11.2017

Dotace POVEZ II se znovu otevírá 1.11.2017

Připraveni? Příjem žádostí o získání příspěvku na vzdělávací kurzy v rámci III. výzvy projektu POVEZ II bude zahájen 1.11.2017 v 11 hodin!

Zobrazit celý článek

Váš dream job díky zákonu 181/2014Sb.

Váš dream job díky zákonu 181/2014Sb.

ISO/IEC 27001 - mezinárodní cyber security standard se rychle stává základním pilířem budování kybernetické bezpečnosti. ČR jej využila i jako páteř zákona §181/2014Sb.

Zobrazit celý článek

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?