Živé kurzy online!

Většina z nás tráví 25 hodin týdně online. Pracujeme v cloudu, vyřizujeme gigabajty emailů, komunikujeme skrz sociální sítě a na internetu vyhledáváme důležité informace pro naši práci. Proč nezkusit online kurzy živě? Naše moderní technologie nabízí srovnatelný komfort a nižší náklady. Ušetřený čas jinak na cestách za kurzem věnujte třeba rodině.

  Překvapivě interaktivní.

  Neuvěříte, že jste online. Naše kurzy jsou jako živé. Doslova.

  Virtuální kurzy (online a živě)   e-learning kurzy (kdykoliv)    Prezenční kurzy (on-site)

  Krize podporují inovace. Aktuální situace vyžaduje firemní režim “home office”. Úspěšné společnosti nyní investují do vzdělávání. Protože každá firma je právě tak slabá (či silná), jako její zaměstnanci. Naše kurzy již dávno školíme i online. Učte se od odborníků doma. Zajistíme vše potřebné pro studium a úspěšnou certifikaci na dálku. Stačí vám jen počítač a webový prohlížeč s internetem.

  Digital First!

  Budoucnost školení je zde. Lidé se potřebují setkávat a komunikovat.

  Manažeři objevují benefity akreditovaných digitálních kurzů. Vzdělávejte se efektivněji. Získejte více.

  Problém nejsou jen ekonomické krize. Konkurenceschpnost ohrožují už i virové pandemie a opatření. Mnohé organizace sice investovaly do digitalizace, ale až nyní se učí pracovat „virtuálně“.

  Zajistit kontinuitu fungování organizace znamená i vzdělávat manažery v aktuálních metodikách a předávat jim nejnovější znalosti a zkušenosti, aby se rychleji adaptovali na změny a pomohli doručovat očekávané přínosy.

  Vzdělávání formou VCR „virtual classroom“ je vysoce efektivní řešení, které nemusí ztrácet nic ze svého komfortu. O propojení studentů z různých míst do jedné interaktivní učebny se postarají nejmodernější cloudové technologie.

  kariéra v akreditovaných online kurzech

  Virtual vs. eLearning

  Co je to online školení? Existují 2 druhy výuky. Jde o eLearning a Virtual Classroom (VCR). Díky technologiím a cloud aplikacím jsou tohle zásadní přínosy:

  • Více času pro rodinu
  • Ušetříte cestovní a ubytovací náklady
  • Školení bez ohledu na to, kde se nacházíte
  • Nejrychlejší způsob, jak zvýšit profesní kvalifikaci
  • K připojení stačí internet, webový prohlížeč a kamera
  • Možnost absolvovat zkoušku ihned po kurzu, nebo později
  • Kandidáti vzájemně spolupracují na úkolech a praktických cvičeních
  virtual classroom vs online elearning

  3 varianty. Bez kompromisů.

  Jen u nás 20% teorie 80% praxe. Doporučuje 9 z 10 absolventů.

  Virtuální kurzy (online a živě)   e-learning kurzy (kdykoliv)    Prezenční kurzy (on-site)

  Virtual Training nebo e-Learning? Máme dostatečnou flexibilitu, takže vám přizpůsobíme vzdělávací plán jak v krátkodobém, tak i dlouhodobém horizontu. Vybírat můžeme jak z formy e-learning školení, tak virtual classroom (live).

  Benefity

  Virtual Classroom (VCR)

  • Žádný software
  • Virtuální kontakt s trenérem face to face
  • Týmové úkoly a komunikace s celou třídou
  • Interaktivní live výuka kdykoliv a kdekoliv se vám líbí
  • Hands-on příklady, komunikace a týmové úkoly, stejně jako v prezenčních kurzech

  e-Learning

  • Termín je jen na vás 
  • Studujete kdekoliv. Na cestách, nebo z pohodlí domova.
  • Jste zaneprázdnění? Kurz můžete kdykoliv přerušit a vrátit se zpět. Některé kurzy lze studovat i offline.

  Přihlášení

  Virtual Classroom (VCR)

  Vyberte si jakýkoliv otevřený termín zde. Pod vedením trenéra získáte přístup do virtuální třídy, která se neliší od prezenční formy studia.

  elearning

  Kurzy nejsou podmíněné termínem. Můžete začít, skončit, nebo přerušit studium kdykoliv chcete. Stačí si vybrat kurz a začít.

  Styl výuky

  Virtual Classroom (VCR)

  S pomocí webové kamery a mikrofonu komunikujete s trenérem, ale i ostatními účastníky. Instruktor / Trainer řídí celý proces výuky stejně, jako je tomu v případě tradiční (prezenční výuky).

  e-Learning

  Jde o pasivní výuku, resp. samostudium. Digitální obsah se skládá z online prezentace, výkladu, videoukázek, animací a cvičných testů.

  Délka výuky

  Virtual Classroom (VCR)

  Délka probíhá paralelně s prezenčním studiem, takže virtual classroom má identický rozsah jako standardní kurzy.

  e-Learning

  Výhodou elearningu je fakt, že si můžete zvolit svůj vlastní čas i tempo studia. Platnost kurzu je zpravidla 30-90-120 dní.

  Komfort výuky

  Virtual Classroom (VCR)

  Díky interaktivním technologiím dává nový rozměr interaktivním cvičením a připomíná skutečnou učebnu. Oproti elearningu a samostudiu poskytuje řadu výhod interakce s trenérem i ostatními účastníky.

  e-Learning

  Jde o elektronický, předpřipravený kurz, bez možnosti interakce s ostatními studenty.  Samostudiem si projdete jednotlivé moduly, které jsou zakončené cvičnými testy. Absolvováním všech modulů jste připraveni na závěrečnou certifikační zkoušku.

  Certifikační zkouška

  Virtual Classroom (VCR)

  Dokončením kurzu splňujete kvalifikační předpoklady pro složení zkoušky. Tu lze absolvovat také online ihned, nebo s odkladem.

  e-Learning

  Dokončením kurzu splňujete kvalifikační předpoklady pro složení zkoušky. Tu lze absolvovat také online ihned, nebo s odkladem.

  Srovnání s prezenční formou

  Virtual Classroom (VCR)

  Komfort je srovnatelný s prezenčním studiem. Jen využije digitální technologie, jako jsou interaktivní tabule. Takže nepřijdete ani o skupinová cvičení, nebo případové studie formou sdílení obrazovky.

  e-Learning

  eLearning je pravý opak prezenční formy. Jde vlastně o samostudium formou digitálních technologií. Sami si určujete tempo výuky.

  Potřebné technologie pro školení

  Virtual Classroom (VCR)

  Vy se připojíte jednoduše přes obyčejný webový prohlížeč pomocí zvacího emailu. Je nutné mít mikrofon s webovou kamerou. 

  Pro video v HD kvalitě lze využí internet již od rychlosti 800kbps/1.0Mbps (upload/download).

  • Internet
  • Notebook / Počítač
  • Kamera, Mikrofon (stačí integrovaný)
  • Chuť zkusit něco nového, live - online

  e-Learning

  Stačí obyčejný notebook, počítač bez webové kamery. Požadavky na internet jsou minimální. Postačuje běžný internet 3G a více.

  elearning požadavky

  • Internet
  • Notebook / Počítač
  • Jde o samostudium. Takže trochu sebedisciplíny :-)


  Proč je Virtual Classroom geniální?

  • Kurz s živým lektorem
  • 2 cvičné testy v ceně kurzu

  V čem jsme na trhu unikátní

  V posledních letech jsme investovali spoustu času, peněz a úsilí, abychom se stali nejlepší digitální akreditovanou školící organizací.

  Stavíme na mezinárodních zkušenostech a osvědčených technologiích. Můžeme vám tak garantovat exklusivní podporu před, v rámci kurzu a po školení. Takovou, která pasuje školení na globální úrovni k těm nejúspěšnějším.

  V čem jsme na trhu unikátní

  Transformujte své poptávky z prezenčních kurzů do Virtual Classroom (VCR)

  Naplánovali jste svým kolegům kurzy a obáváte se zrušení?

  Promluvte si s naší manažerkou pro vzdělávání o možnostech VCR. Máme s touto formou bohaté zkušenosti na úrovni akreditovaných kurzů, workshopů a dokonce Train the Trainer (TTT) programů.

  Obavy, že virtuální učebna nedává instruktorovi plnou kontrolu nad celkovou atmosférou je oprávněná, ale ne u TAYLLORCOX. Dle typu kurzu máme nastavené limity maximálního počtu účastníků v kurzu.

  Oproti jiným „virtual classroom“, kde trenér jen posílá zprávy na odpovědi a účastníci snadno ztratí pozornost, v TAYLLORCOX věnujeme veškeré úsilí do komunikace, skupinových cvičení a případových studií.

  Transformujte své poptávky z prezenčních kurzů do Virtual Classroom (VCR)

  Online certifikace

  My všichni jsme nuceni měnit své pracovní návyky a životní styl, kdy na prvním místě je vaše bezpečnost a zdraví.

  V TAYLLORCOX máte možnost složit závěrečnou zkoušku kurzu i online. Není tedy nutné fyzicky navštívit naše Examination Centrum.  Vše vyřídíme vzdáleně s Vám. Jednoduše. Online. 

  V pohodlí z home-office, nebo i práce. Online zkoušky lze využít pro prezenční kurzy (např. z důvodu přípravy), nebo u online kurzů v obou variantách, jak e-learning, tak virtual classroom.

  Online certifikace

  Nepoznáte rozdíl.

  Přepněte z face-to-face na face-to-face virtual

  Virtuální kurzy (online a živě)   e-learning kurzy (kdykoliv)    Prezenční kurzy (on-site)

  Virtuální kurzy vás spojí živě s trenérem. Nebudete ochuzeni o interaktivní cvičení. Naopak budete pracovat na úkolech i ve virtuálních týmech. Krize podporují inovace. Naučit se řídit projekty jako největší firmy v Česku můžete i online. Rezervujte si termín.

  Chcete získat dárek k narozeninám?