Certified Application Security Engineer | CASE Java

CASE jde nad rámec pouhých pokynů pro bezpečné kódovací postupy, ale zahrnuje bezpečné shromažďování požadavků, robustní design aplikace a řešení bezpečnostních problémů ve fázích vývoje aplikace po vývoji.

Virtual Training nebo e-Learning?

Máme dostatečnou flexibilitu, takže vybírat můžete jak prezenční termíny, tak online kurzy.

Zkuste živý kurz virtuálně

Cílová skupina

 • .Java vývojáři s minimálně 2 roky zkušeností a jednotlivci, kteří se chtějí stát aplikačními bezpečnostními inženýry / analytiky / testery
 • Jednotlivci zapojeni do role vývoje, testování, správy nebo ochrany široké oblasti aplikací
Cílová skupina

Cíle kurzu

 • Zajistit, aby zabezpečení aplikace již nebylo nápadem, ale především.
 • Položit základ vyžadovaný všemi vývojáři aplikací a vývojovými organizacemi, vyrábět zabezpečené aplikace s větší stabilitou a menšími bezpečnostními riziky pro spotřebitele, a proto je bezpečnost nejdůležitější.
 • Zajistit, aby organizace zmírňovaly riziko ztráty milionů kvůli bezpečnostním kompromisům, které mohou nastat při každém kroku procesu vývoje aplikace.
 • Pomáhat jednotlivcům rozvíjet návyk klást důraz na bezpečnost bez ohledu na jejich pracovní roli, a tím otevírat zabezpečení jako hlavní doménu pro testery, vývojáře, správce sítě atd.

Více o CASE.Java

Výcvikový program certifikovaný CASE je vyvíjen současně za účelem přípravy softwarových profesionálů s potřebnými schopnostmi, které očekávají zaměstnavatelé a akademická obec na celém světě. Je koncipován jako praktický komplexní kurz zabezpečení aplikací, který pomůže softwarovým profesionálům vytvářet zabezpečené aplikace.

Výcvikový program zahrnuje bezpečnostní aktivity zapojené do všech fází životního cyklu vývoje softwaru (SDLC): plánování, vytváření, testování a nasazení aplikace. Na rozdíl od jiných školení zabezpečení aplikací CASE jde nad rámec pouhých pokynů pro postupy bezpečného kódování a zahrnuje shromažďování zabezpečených požadavků, robustní design aplikace a řešení bezpečnostních problémů ve fázích vývoje aplikace po vývoji.

Díky tomu je CASE jednou z nejkomplexnějších certifikací na současném trhu. Je to žádáno inženýry softwarových aplikací, analytiky, testery po celém světě a respektováno náborovými úřady.

Výuka probíhá ve virtuálním prostředí, do kterého se připojíte vlastním notebookem. V případě, že nemáte k dispozici, zajistíme na vyžádání.

Více o CASE.Java

Certifikace

Certified Application Security Engineer (.Java)

Exam Format

 • 2 hodiny
 • Min. úspěšnost: 70%
 • Počet otázek: 50
 • ECC Exam Portal
 • Formát: Multiple Choice
Exam Format

Jak nás hodnotí

V čem jsou naše reference výjimečné? Nejsou to jednorázové akce. K nám se lidé vrací rádi a nezavírají před námi dveře.

Podívejte se na úplný seznam referenčních klientů, kteří na nás nedají dopustit.

Vaše hodnocení
*****

Nejste si jisti, zda je tento kurz pro vás?

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?