Six Sigma FAQ

Nejčastější otázky na Lean, Six Sigma, metody řízení dle tohoto standardu. Nenašli jste odpověď? Nevadí, pošlete nám dotaz do formuláře a odpoví Vám ten nejpovolanější, akreditovaný auditor a certifikovaný trenér Lean Six Sigma.

FAQ Lean Six Sigma

Koncepce našeho kurzu LSSBB je postavena na interaktivní businessové simulaci projektového a procesního zlepšování. Každá probíraná oblast v rámci kurzu má svého garanta.

Snahou je maximalizovat uživatelský zážitek a získat co nejvíce hands-on praktických tipů a doporučení od předních expertů. Účastníci navíc v rámci jednotlivých kol simulace získávají okamžitou zpětnou vazbu, která jim umožní okamžité uplatnění v praxi.

Ano. Samotný kurz je akreditovaný podle mezinárodních standardů ISO 17024 (Requirements for bodies operating certification of persons), kde jsme v pozici ATO (Accredited Training Organisation) a to samé platí pro vydaný certifikát. 

Vydavatelem certifikátu je  TAYLLORCOX (certifikační orgán) pro standardy kvality dle ISO 17021 (Requirements for bodies providing audit and certification of management systems). 

Naše zákonná nestranost a nezávislost jako mezinárodně uznávaného certifikačního orgánu vám navíc poskytuje certifikaci, která je srovnatelná se všemi asociacemi a nelze jej tak nějak „neuznávat“.

Certifikát má mezinárodní úroveň a jeho využití je mnohem širší, než některá z uvedených zájmových institucí. Garantem kurzu je Certified Lead Auditor. Nic víc z pohledu kvalifikace a kompetence nelze získat.

Vy jako absolvent Lean Six Sigma Black Belt (LSSBB™) od nás navíc v ceně kurzu získáváte nostrifikaci certifikátu dle ISO 9001 Internal Auditor. Tím máte již defacto „bakalářský titul“ Quality Auditora a můžete se rovnou přihlásit na prestižní školení ISO 9001 Lead Auditor

Získáte tak kulaté razítko vedoucího auditora a můžete vykonávat interní, ale i certifikační audity a na základě vašich auditorských zpráv lze vydávat mezinárodně uznávané certifikáty kvality ISO 9001 se specializací v metodice SIX SIGMA.

Chcete získat dárek k narozeninám?