Dotace 50.000 Kč

Nechte si proplatit až 50.000 Kč s programem JSEM V KURZU na vzdělání. Akreditované a vysoce žádané kurzy TAYLLORCOX nikdy nebyly dostupnější. Toto je vaše šance k vyšší hodnotě na trhu práce. Váš životopis bude ta nejcennější a nejvýdělečnější investice.

Podrobné informace o programu a dotovaných kurzech naleznete ZDE

Dotace se vztahují na níže uvedená školení. Další kurzy z našeho portfolia právě procházejí schvalovacím procesem na portálu MPSV. Pro informace ohledně konkrétních kurzů nás kontaktujte na [email protected].

ITSM & Project Management

Vzdělávací a rekvalifikační kurzy s best practices PRINCE2, PRINCE2 Agile, TRIBECA, a další..

S tímto certifikátem se na Úřadu Práce dlouho neohřejete! V naší nabídce školení projektového managementu naleznete jak rekvalifikační kurzy, tak kurzy s certifikací PRINCE2 či ITIL 4.

Digitalizace podnikové architektury

Transformujte tradiční obchodní modely, procesů a operací do digitálního prostředí.

TOGAF je komplexní metodologie a rámec pro vývoj a řízení podnikové architektury. Identifikujte digitální iniciativy, definujte cíle digitální transformace, analyzujte současný stav a navrhněte budoucí stav digitální architektury. ArchiMate na druhou stranu slouží jako vizuální jazyk a rámec pro popis a vizualizaci architektury podniku. 

IT dovednosti

Vzdělejte se v oblasti informačních technologií.

Certifikace CompTIA patří v IT průmyslu k těm nejuznávanějším a poskytnou Vám konkurenční výhodu při hledání práce a kariérním postupu. 

Zabezpečení digitální infrastruktury

Zabezpečení digitálních technologií pomocí white-hat hacking

Provádějte penetrační testy na průmyslových řídicích systémech a sítích, aby se zjistily možné slabiny a zranitelnosti, které by mohly být zneužity k narušení provozu nebo krádeži citlivých digitálních informací. Předejděte kybernetickým útokům pomocí simulací útoků na zařízení IoT, prověřování bezpečnosti komunikačních protokolů, analýzu kódu a další aktivity zaměřené na nalezení zranitelností.

Objevte nový rozměr své kariéry s dotovanými kurzy od Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV)! Investujte do sebe a otevřete si dveře k vyšším profesním příležitostem. Naše kurzy vám poskytnou nejen konkrétní dovednosti potřebné pro dosažení vašich kariérních cílů, ale také posílí váš životopis a zvýší vaši hodnotu na trhu práce. A co je nejlepší? MPSV za vás převezme až celých 100% nákladů na kurzy, a to až do částky 50 000 Kč. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost k rozvoji a růstu. Přihlaste se ještě dnes!

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?