PRINCE2 AI Leadership

PRINCE2 Project Management Leadership s využitím AI je interaktivní kurz ve kterém získáte obrovskou převahu - nejlepší facilitační techniky, podpořené využitím AI v té nejvyspělejší a zároveň etické podobě. IA vám pomůže efektivně komunikovat na projektu, rychleji řešit rizika, tvořit projektové dokumenty, nebo řešit problémy a vyjednávat tak, aby byl celý tým ve shodě.

Virtual Training nebo e-Learning?

Máme dostatečnou flexibilitu, takže vybírat můžete jak prezenční termíny, tak online kurzy.

Zkuste živý kurz virtuálně

Komu je určen

PRINCE2 AI Leadership je interaktivní kurz navržený k tomu, aby pomohl projektovým manažerům získat silné facilitační techniky, které jsou podpořené využitím AI v té nejvyspělejší a zároveň etické podobě.

Naučíte se s využitím nástrojů Artifical Intelligence (AI) obhajovat své projekty a vyjednávat o jejich parametrech i výsledné podobě. Dokážete efektivně komunikovat se všemi rolemi. Včetně managementu a stakeholdery (zainteresovanými stranami). Ukážeme vám, jak nastavit správné kompetence, odpovědnosti. 

Absolventi dokáží hned po školení vysoce efektivně komunikovat na projektu, rychleji řešit rizika a problémy a vyjednávat tak, aby byl celý tým ve shodě a doručil projekt tak, jak je vyžadováno.

  • Projektový výbor
  • Projektový manažer
  • Všechny zainteresované strany v projektu
PRINCE2 facilitace a leadership s využitím AI

Nástroje

V rámci kurzu si osvojíte pro facilitační techniky různé nástroje. Vše probíhá v režimu praktických cvičení, s AI nástroji, které využijete v každodenních situacích projektového manažera.


Co se navíc naučíte

  • AI techniky pro efektivnější komunikaci v projektu
  • Jak nechat AI řídit meetingy a s její pomocí vyjednávat
  • Jak využít AI jako nástroj pro řešení konfliktů a leadershipu

Benefity pro absolventy

  • Lepší komunikační dovednosti s podporou AI projektové asistentky: Protože správná komunikace a terminologie vede k lepší spolupráci v týmu a s dalšími stakeholdery.
  • AI řízení meetingů a vyjednávání v projektu: Ukážeme, jak efektivně řídit meetingy a vyjednávat o klíčových aspektech projektů.
  • Proaktivní řešení konfliktů: Naučí se s pomocí AI techniky provádět analýzu rizik / problémů a vytvořit si varianty, které pomáhají předcházet konfliktům v týmu a zároveň zvýší produktivitu.
  • Posílení leadershipu: AI vám pomůže vést tým systematickým přístupem, včetně delegováním odpovědnosti a poskytování efektivní zpětné vazby.

Jak nás hodnotí

V čem jsou naše reference výjimečné? Nejsou to jednorázové akce. K nám se lidé vrací rádi a nezavírají před námi dveře.

Podívejte se na úplný seznam referenčních klientů, kteří na nás nedají dopustit.

Vaše hodnocení
*****

Nejste si jisti, zda je tento kurz pro vás?

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?