SAFe

SAFe® školíme, implementujeme, certifikujeme. Ukážeme vám, jak využít osvědčené postupy a techniky, které jsou potřebné pro budování štíhlých procesů a zavádění agilních metodik obecně. 

Nejžádanější

Scaled Agile Certification Training

Leading SAFe je nejsnažší cesta, jak si osvojit Scaled Agile Framework. SAFe for Teams je optimální kurz, pokud hledáte školení pro váš tým. Schopnost customizace agile principů na míru a agilní transformace. To jsou 2 klíčové požadavky společností, které chtějí maximalizovat své schopnosti díky "agile" a najdete je v těchto kurzech.

SAFe Roles

SAFe for Scrum Master, Product Owners

SAFe® Scrum Master vás naučí agilní řízení v enterprise prostředí. V navazujícím Advanced Scrum Master si osvojíte pokročilé škálování agilních technik. Product Owner / Manager se zaměřuje na Lean Thinking a Agile Release Trains. SAFe DevOps ukáže tipy jak vyvíjet ziskové služby skrz value streamy.

SAFe prakticky

Intenzivní, kolaborativní eventy ve kterých si v bezpečném interaktivní prostředí vyzkoušíte váš SAFe projekt bez rizik a přehmatů.

Workshopy  jsou vždy unikátní a upravené na míru potřebám organizace. Mohou být obohaceny o maturity assessment, který nám pomůže identifikovat TOP 20% nejritičtějších oblastí, které přinesou 80% výsledků. Podkladem jsou oficiální materiály Scaled Agile Framework v úrovni projektů, programů a portfolií.

SAFe® for Department

SAFe for Consultants, Architects & Government

Metodika, principy a procesy v prostředí agilních týmů, IT architektů, nebo ve veřejném sektoru. Implementing SAFe® učí agilní transformaci na všech úrovních organizace. SAFe® for Architects vás připraví na roli experta přes agilní architekturu. SAFe® for Government se věnuje specifikům veřejné správy a správného (re)startu agility.

SAFe for Development

Vývoj bude hračkou. Podle SAFe jede i Microsoft, Google, Apple a další...

Od nápadu po cash na vašem účtu od spokojených uživatelů, to je SAFe® DevOps. Řízení end-to-end dodávek v programech, nebo value streamech vaší lean / agile organizace vás naučí SAFe Release Train Engineer. A znalosti principů a technik, které získáte v kurzu Agile Software Engineering vám rapidně usnadní práci na projektech.

SAFe for Management

Program, Portfolio Management Board

Strategické a investiční řízení financí, investičních půlánů v agilních projektech vás naučí Lean Portfolio Management. SAFe kurz Agile Product Management vám ukáže jak na kreativní, ale realizovatelné a udržitelné produkty, služby, procesy s pomocí Design Thinking.

SAFe App

Stáhněte si do mobilu svoji aplikaci dřív, než přijdete na kurz

Bezplatná mobilní aplikace pro manažery. Výkladový a překladový slovník, auditní nástroj.

Kromě auditního nástroje pro ochranu osobních údajů zde využijete konsolidované termíny a definice tisíců manažerských výrazů v oblasti řízení projektů, programů, portfolia, rizik, enterprise architektury, bezpečnosti a ochrany osobních údajů a dalších:

  • PRINCE2®, MSP®, MoP®
  • MoR®, ISMS, GDPR, ZokB
  • TOGAF, ArchiMate, ITIL &  ITSM a mnoho dalších

iOS, Android slovník >

SAFe App

Aktuálně o SAFe a Agile

Scrum Master vs. SAFe Scrum Master

Scrum Master vs. SAFe Scrum Master

Film Batman vs. Superman je první, co si vybavím při diskusi dvou táborů od agilních mistrů: Scrum Master vs. SAFe Scrum Master. Oba přístupy jsou si tak podobné, ale přitom zcela odlišné....

Zobrazit celý článek

Nepodceňujte SAFe certifikaci. Akceleruje i váš kariérní růst!

Nepodceňujte SAFe certifikaci. Akceleruje i váš kariérní růst!

Jasně, že se agilní techniky snadno používají v malých týmech. Ale většina organizací, která agile adaptuje doslova bojuje s tím, jak tohle přenést do colaborativních týmů, nad složitými systémy a...

Zobrazit celý článek

Agilní transformace má svůj standard: AgileSHIFT by Axelos

Agilní transformace má svůj standard: AgileSHIFT by Axelos

Agilní transformace vyžaduje komplexnější metodiku, než jsou principy SCRUM, Kanban a další. AgileSHIFT od Axelos je odpovědí na požadavek agilního řízení napříč organizací. Nejenom v IT.

Zobrazit celý článek

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?