Scrum FAQ

Jak začít, v čem se liší agilní řízení od "waterfall", co obsahují jednotlivé kurzy a co získáte u TAYLLOROCOX navíc. Seznam Nejčastějších otázek pravidelně aktualizujeme.

Obecné

Ano. Kurz nabízíme jak v prezenční, tak online variantě.

Výuka kurzu pod vedením mezinárodně akreditovaného trenéra probíhá vždy v češtině, ale na přání školíme také v angličtině. Oficiální materiály ke kurzu jsou v angličtině (neexistuje oficiální česko anglický výkladový slovník) terminologie SCRUM. 

Certifikační zkoušku TAYLLORCOX nabízíme v češtině i angličtině. Příplatková certifikace PeopleCert je pouze v  angličtině. Kandidáti vybírají správné odpovědi formou testu z variant a), b), c), d). V průběhu výuky využíváme cvičné testy. K absolvování anglického testu stačí základní pasivní znalost angličtiny.

Ne. Certifikační testy nejsou nabízeny bez přípravy, která zahrnuje "hands-on" praktická cvičení pod záštitou akreditovaného trenéra a pochopitelně u akreditované organizace, resp. TAYLLORCOX.

Agile kurzy v úrovni SCRUM Master a Product Owner jsou tedy včetně certifikace! Nemusíte se zároveň o nic starat, veškeré podklady až do vystavení certifikátu za vás vyřídíme.

Ke kurzu si pak můžete objednat příplatkovou, mezinárodně uznávanou certifikaci Scrum od certifikačního orgánu PeopleCert.

Chcete získat dárek k narozeninám?