Grab@Pizza

Jen asi 6% firem dokáže sladit možnosti IT s potřebami byznysu. Určitě i vaše společnost se snaží přizpůsobit měnícím se podmínkám trhu. Zásadní brzdou však stále více je právě zastaralý přístup k řízení IT a jeho propojení s byznysem / marketingem. Vytvoření synergie mezi IT a Byznysem je klíčovou prioritou všech CIO (IT ředitelů) více než 10 let. Přesto je to stále nerovný boj. Nicméně přesně o tom je tato simulace - IT & Business Alignment.

Virtual Training nebo e-Learning?

Máme dostatečnou flexibilitu, takže vybírat můžete jak prezenční termíny, tak online kurzy.

Zkuste živý kurz virtuálně

Cílová skupina

Simulace pro lepší spolupráci mezi IT a byznysem

Gr@b Pizza je vhodná pro řadu rolí, jako CIO, CEO, Marketing, Business, Development.. Scénář vždy upravujeme na míru, aby vyhovovala vašemu prostředí i momentálním výzvám a problémům, kterým na trhu čelíte.

Lze ji využít jako nácvik klíčových technik každé organizace: Continual Service Improvement a Change Management. Aktivity, které pomáhají posilovat imunitu a zvyšovat konkurenceschopnost, právě díky propojení byznysu a IT.

Grab@Pizza je naprosto ideální
 • V kombinaci se školením ITIL, IT4IT a další
 • Jako příležitost, jak poznat IT z byznysové i praktické stránky
 • Každý si může vyzkoušet aplikaci znalostí z úrovně ITIL® Foundation / Practitioner
Cílová skupina

Reálná simulace pro skutečné problémy


U nás si hrají i manažeři z EmbedIT. Zabezpečují IT od návrhu aplikací po jejich podporu pro PPF (Home Credit Group a Air Bank) Jejich aplikace využívá 45 milionům zákazníků v 11 zemích. EmbedIT má 800+ zaměstnanců, kteří se starají o 20 datových center po celém světě s objemem více než 200 milionů transakcí denně.

“During Grab@Pizza I was playing the Business Manager, I realized that I was making my decisions based on Business Value. This is something I don’t see in our organization.”

Ukážeme vám

 • Jak vytvářet business value s pomocí IT
 • Jak sladit rozhodování napříč IT a byznysem
 • Transformovat ITIL a ITSM do strategického řízení organizace
 • Využít ITIL jako metodiku a nástroj pro změnu postojů, přístupů a procesů v IT
 • Jak zlepšit výkonnost, spolupráci a komunikaci mezi IT, Byznysem a Marketingem

Scénář simulace

Vítejte v nejnáročnějším 6-ti měsíčním IT / Business projektu, který musíte odřídit ve společnosti Grab@Pizza

Grab@Pizza

Nejúspěšnější americká společnost pro rozvoj jídla

Jeden z největších provozovatelů internetové platformy pro rozvoz jídla, který každoročně prodává miliony pizz byl kdysi jedničkou na trhu v USA

Ale po 6 měsících v aktuálním roce jsou prodeje daleko za očekáváním. Vrcholem sezóny je zápas amerického fotbalu Super Bowl. Během tohoto trafičního finále se každoročně prodá přes 12,5 milionu Pizzy!

Dokážete připravit váš byznys na tuto akci? Nezapomeňte, že i vaše systémy mají být připraveny, s dostatečnou dostatečnou kapacitu disků, sítě. Zbývá vám posledních 6 měsíců v roce, aby společnost neskončila v červených číslech.

Grab@Pizza

Zvládnete tento projekt?

Vybudujte moderní firmu zítřka synergií mezi IT a Byznysem!

Generální ředitel společnosti vyzval ředitele obchodu, marketingu, financí, vedoucího produktového oddělení, aby společně připravili a realizovali projektový plán na obnovu ztracené pozice leadera trhu.

Recovery projekt je postaven na 6 měsící strategii, která má pomoci vrátit objem prodejů i zisk z tržeb na původní hodnoty před propadem.

IT zde hraje klíčovou roli a proto pověřil generální ředitel CIO (IT ředitele), aby ve spolupráci s Byznysem zlepšil stávající infrastrukturu, která je zásadním klíčem k expanzi na nové trhy. Snížil prostoje a posílil dostupnost kritických služeb. V neposlední řade je nutné eliminovat zbytečné náklady na minimum.

Ne všechno lze pochopitelně realizovat naráz. Celý tým se musí naučit udržet v organizaci rovnováhu a vyvážit inovativní projekty spolu s úkoly na posílení stability a dostupnosti celé platformy.

Zvládnete tento projekt?

Jak uřídíte všechny projekty?

Ne vše lze realizovat současně, naučte se stanovovat priority, diskutovat a delegovat!

Mezitím řešíte provozní věci, další vývojové projekty (např. nový objednávkový formulář) v reakci na stoupající konkurenci. Nezapomeňte, že cokoliv spustíte jako nová projekt, automaticky zatěžuje IT Operation.

Každý měsíc zvládnete jen nějaké projekty. Úzké hrdlo (Bottleneck) je tak limitujícím a rizikovým prvkem každé organizace.

A protože jde o rozvojové projekty, tak tyto generují další incidenty (ne vše funguje napoprvé na 100%), narůstá zátěž, kterou nelze zvyšovat do nekonečna. Pokud vám něco zvýší prodej pizzy o 150tis. kusů denně, tak musíte počítat, že se to někde sesype.

Celé IT oddělení musí zapomenout na zastaralý systém řízení, který byl do této doby uplatňován a přestává fungovat. Musí změnit svůj přístup, přezkoumat požadavky Byznysu / Marketingu a přenéset je do IT strategie, zajistit adekvátní podporu (IT Support) nových i inovovaných procesů. Přenastavit způsob řízení (IT Operation) a všechny změny bezchybně odřídit (Change Management). Jedině tato změna zajistí, aby společnost byla úspěšná i nadále.

Jak uřídíte všechny projekty?

To musíte mít

Stáhněte si do mobilu svoji aplikaci dřív, než přijdete na kurz

Bezplatná mobilní aplikace pro manažery. Výkladový a překladový slovník, auditní nástroj.

Kromě auditního nástroje pro ochranu osobních údajů zde využijete konsolidované termíny a definice tisíců manažerských výrazů v oblasti řízení projektů, programů, portfolia, rizik, enterprise architektury, bezpečnosti a ochrany osobních údajů a dalších:

 • PRINCE2®, MSP®, MoP®
 • MoR®, ISMS, GDPR, ZokB
 • TOGAF, ArchiMate, ITIL &  ITSM a mnoho dalších

iOS, Android slovník >

To musíte mít

Blog

Zkušenosti z DevOps simulation workshopu (G2G3)

Zkušenosti z DevOps simulation workshopu (G2G3)

Zažijte 24 měsíční projekt agilní transformace organizace podle DevOps za 1 den. Na vlastní kůži v jedné z rolí to nejzásadnější z principů a přínosů metodiky formou jedinečného zážitku. Simulace...

Zobrazit celý článek

Zavedení DevOps do praxe je výzva. Usnadní ho simulace Phoenix.

Zavedení DevOps do praxe je výzva. Usnadní ho simulace Phoenix.

Využíváte DevOps? Jestli výsledky nesplňují očekávání, tak se podívejte na simulaci: The Phoenix Project která to změní. Suveréně.

Zobrazit celý článek

Manažerské simulace? Klíč k osvojení si teorie.

Manažerské simulace? Klíč k osvojení si teorie.

Profesionální manažerské hry vám nasimulují ty největší výzvy a naučí vás řízení změn, projektů a plnění strategických cílů. Osvědčené simulace zahrnují profesní rozvoj a osvojení si metodik na...

Zobrazit celý článek

Manažerská simulace Grab@Pizza: Naučte vaše IT a Byznys najít společnou řeč

Manažerská simulace Grab@Pizza: Naučte vaše IT a Byznys najít společnou řeč

Umíte si představit, že by šel váš IT a Byznys Manažer na pivo a měli si co říct? V osobní rovině možná. Ale co práce? A co teprve, budou-li muset vyřešit nějaký problém klíčový pro chod firmy?

Zobrazit celý článek

Jak kurz hodnotí absolventi?

V čem jsou naše reference výjimečné? Nejsou to jednorázové akce. K nám se lidé vrací rádi a nezavírají před námi dveře.

Podívejte se na úplný seznam referenčních klientů, kteří na nás nedají dopustit.

Vaše hodnocení
*****

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?