TopMeeting

Projektové organizace neustále čelí příliš mnoha projektům a příliš málo zdrojům. Neustále se měnící požadavky projektu. Organizace se musí naučit vyhodnocovat tyto požadavky a rychle a efektivně alokovat zdroje. Řídit projekty tak, aby přinášely hodnotu. V této simulaci musí tým spravovat více projektů, čelit neočekávaným neúspěchům, měnícím se obchodním a tržním požadavkům. Tým musí prokázat kontrolu, předložit informace a návrhy na vyvážení požadavků a priorit a směřovat k realizaci hodnoty projektu a napodobování obchodních rizik.

Virtual Training nebo e-Learning?

Máme dostatečnou flexibilitu, takže vybírat můžete jak prezenční termíny, tak online kurzy.

Zkuste živý kurz virtuálně

Benefity

Business Simulations umisťují účastníky do realistického, vzrušujícího a virtuálního světa a ukládají jim řadu výzev. Jedná se o prostředí bez rizika, osobní vzdělávací arénu a poutavou, interaktivní učebnu, kde zábavný a dynamický způsob oživuje obchodní koncept.

Business Simulations pomáhají týmům

 • Zlepšit výkon účastníků
 • Zvýšení zaměření účastníků na zákazníky a služby
 • Doplnit a vylepšit školení účastníků v oblasti projektového řízení

Benefity

Je vám tato situace povědomá?

Informační technologie a informační systémy jsou pro obchodní operace stále důležitější.

Procesy převodu obchodních potřeb na efektivní softwarová řešení jsou zásadní. Procesy musí zajistit rychlé nasazení, přizpůsobení podniku, být nákladově efektivní a splňovat požadavky na dostupnost a spolehlivost. Mnoho organizací přijímá rámce osvědčených postupů, jako je CMMI, aby tyto procesy dostaly pod kontrolu. Bohužel mnoho iniciativ na vývoj softwaru je časem, nadměrným rozpočtem nebo nesplňuje obchodní potřeby.

Je vám tato situace povědomá?

Co je důvodem?

 • Školení je často zaměřeno na získání certifikátu, což znamená „Trénujte, abyste složili zkoušku“. Zapomněli jsme ale studenty naučit, jak tuto teorii aplikovat při každodenní práci.
 • Důvodem selhání iniciativ přijetí a implementace procesu číslo 1 je ABC (postoj, chování, kultura). Při výcviku při řešení tohoto problému je jim věnována příliš malá pozornost. Vytvoření buy-inu, překonání odporu, zmocnění lidí ke změnám.
 • Mnoho organizací považuje iniciativy pro osvojení procesů za „Implementační projekty“ a nedokáží začlenit CSI (Continuous Service Improvement) jako základní schopnost v rámci kultury organizace.
 • IT je příliš interně zaměřeno. Zapomínáme se zaměřit na zákazníka a podnikání.
 • Příliš málo se zaměřuje na sladění procesů s obchodními potřebami a příliš malá schopnost měřit a demonstrovat hodnotu.

Scénář simulace

Jste zaměstnáni ve společnosti TOPMeeting.

Tato společnost pronajímá konferenční prostory. Pracujete v rámci organizace projektu. Sponzor projektu, který je vlastníkem společnosti, má ambiciózní plán na vybudování 3 nových obchodních objektů zaměřených na zvýšení výnosů společnosti. Zadal úkol a návrhy řídící skupině a delegoval na ně řízení a kontrolu projektů. Tým stanoví požadavky a převede je do projektových plánů, pracovních plánů a monitorovacích mechanismů. Projekty jsou poté provedeny. Různé nepředvídané události postaví projekty pod tlak. Organizace projektu bude muset efektivně reagovat, aby zajistila dosažení cílů příjmů.

Scénář simulace

Harmonogram

Úvod

Prezentace scénáře

Business Simulace

Vyhodnocení

Závěr

Potýkají se s rostoucími požadavky a tlaky na projekty a zdroje projektu. Chcete se dozvědět více o správě více projektů a stanovení priorit nejefektivnějšího využívání zdrojů k realizaci obchodních výsledků?

 • Délka bloku 45 minut
 • Vyučovacích hodin 8 hodin
 • Občerstvení Ano
 • Zkouška Ne
 • Předpoklady

  8 – 12 účástníků

Jak kurz hodnotí absolventi?

V čem jsou naše reference výjimečné? Nejsou to jednorázové akce. K nám se lidé vrací rádi a nezavírají před námi dveře.

Podívejte se na úplný seznam referenčních klientů, kteří na nás nedají dopustit.

Vaše hodnocení
*****

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?