The Greatest Move

Rychle se měnící světový trh a rostoucí konkurence nutí mnoho organizací, aby  navrhovaly nové procesy, aby se staly agilnějšími, zvyšovaly náklady nebo se více orientovaly na zákazníky. Mnoho organizací však nedokáže získat očekávané výsledky z investic do iniciativ Business Process Management (BPM) a reengineering procesů. Tato simulace vás naučí kritické faktory úspěchu, aby zajistila úspěch vaší iniciativy. Pomáháme spojovat lidi, vytvářet dialog, buy-in, sdílené porozumění a zachycovat konkrétní iniciativy pro zlepšení.

Virtual Training nebo e-Learning?

Máme dostatečnou flexibilitu, takže vybírat můžete jak prezenční termíny, tak online kurzy.

Zkuste živý kurz virtuálně

Poznáváte tuto situaci?

V době finanční nejistoty se organizace obracejí na procesy reengineeringu a redesignu, aby vyhnaly zbytečné náklady. Rychle se měnící globální trh a zvýšená konkurence také nutí mnoho organizací, aby reengineer a navrhnout nové procesy, aby se staly agilnější. Rostoucí požadavky spotřebitelů a zákazníků nutí mnoho organizací, aby reengineerovaly své procesy tak, aby poskytovaly hodnotu pro zákazníka. Mnoho organizací však nedokáže získat očekávané výsledky z investic do iniciativ Business Process Management (BPM) a reengineering procesů.

Poznáváte tuto situaci?

Co je důvodem?

 • Mnoho organizací investuje do drahých systémů ERP nebo softwarových systémů a doufá, že to zlepší jejich procesy. Nedokáží aplikovat integrovaný přístup k lidem, procesům, technologiím.
 • Příliš malé zapojení end-to-end řetězce do hodnocení, revize a přepracování procesů.
 • Příliš malé zaměření na hodnotu pro zákazníka. Jak tento proces přináší hodnotu?
 • Nejasné a špatně implementované úkoly, role a odpovědnosti za procesní činnosti
 • Příliš málo porozumění informačním potřebám a dohodám na podporu a umožnění procesu.
Co je důvodem?

"Během této simulace jsme navrhli dokonalý průběh procesu na zdi, ale přimět lidi, aby tento proces sledovali, je něco úplně jiného, můžete vidět, že se vám to všechno rozpadá před očima. Nejasné role a odpovědnosti, nejasné dohody o shromažďování a používání informací. “

Cíle Simulace

Cíle učení závisí na tom, čeho se vaše organizace snaží dosáhnout, kde se nacházíte na cestě zlepšování procesu a na problémech a problémech, které se snažíte vyřešit. Zde jsou některé z cílů dosažených během tohoto školení:

 • Jak převést obchodní cíle na klíčové ukazatele výkonu
 • Jak navrhovat obchodní procesy tak, aby bylo dosaženo sady klíčových ukazatelů výkonu
 • Jak hodnotit a zlepšovat procesy
 • Jak definovat a vložit jasné role a odpovědnosti
 • Jak sledovat a řídit procesy
 • Naučte se základní terminologii a principy BPM
Cíle Simulace

Harmonogram

Scénář

Tým hraje zaměstnance společnosti „World Wide Movers“, společnosti, která pohybuje po celém světě různými předměty, jako jsou zvířata, domácí potřeby, drahá auta a mnoho dalších. Ředitel musí zlepšit výkonnost společnosti a rozhodl se implementovat principy BPM.

Základem této iniciativy je mapa strategie a soubor souvisejících KPI. V rámci přípravy na 3 kola tým navrhne a implementuje jejich obchodní procesy.

Během kol budou provádět své procesy a sledovat a ovládat je. Pokud společnost „World Wide Movers“ prokáže, že jejich procesy jsou dobře organizovány a provedeny a zákazník je spokojený, mají velkou šanci vyhrát „Greatest Move“, největší krok v jejich historii.

V každém kole obdrží tým požadavky zákazníků. Musí podávat včasné, přesné a přijatelné návrhy. Musí předměty přepravit včas a doručit podle dohody. Události vyzvou tým.

Po každém kole se na palubní desce (s KPI) zobrazí výkon společnosti a tým bude mít příležitost zlepšit své obchodní procesy.

Navrhujte a aplikujte obchodní procesy

 • Délka bloku 45 minut
 • Vyučovacích hodin 2 hodin
 • Občerstvení Ano
 • Zkouška Ne
 • Předpoklady

  8 - 12 účastníků

Jak kurz hodnotí absolventi?

V čem jsou naše reference výjimečné? Nejsou to jednorázové akce. K nám se lidé vrací rádi a nezavírají před námi dveře.

Podívejte se na úplný seznam referenčních klientů, kteří na nás nedají dopustit.

Vaše hodnocení
*****

Chcete to připravit na míru? Kontaktujte nás!

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 222 553 101 vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hvězdičkou jsou povinné

Chcete získat dárek k narozeninám?